• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Килимок дієлектричний

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)

123 195.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
06
год
37
хв
36
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5ec5be8e477e4ee2bd35a0d2b0df3cb9
Внутрішній номер закупівлі: 30241858
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008568-a   
Замовник: Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
Контактна особа: Дубаневич Юрій Олександрович 380444069837 crekm.dog1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 123 195.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:29 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:29 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:29 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴123 195.00 Лот 1 - Килимок дієлектричний (захисне спорядження)