• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Захисне спорядження

Оголошено тендер

147 834.00 UAH
Номер: af7915c0835e492486ff003737e9aeeb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010069-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
Замовник: Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 147 834.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Захисне спорядження
Примітки: Килимок дієлектричний
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу
Дата опублікування: 31.08.2026 15:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума147 834.00 UAH