-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІЗОЛЯТОРИ
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008563-a
Завершена
131 173.20
UAH з ПДВ
Номер:
6d8a304058034421bae4faa2c62ac684
Внутрішній номер закупівлі:
30241839
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008563-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гольтер А. В. 380670000000 mtsntec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-06-26-007682-а через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
131 173.20 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 50%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір50%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
поставка товару - 50%
- Подіяпоставка товару
- Розмір50%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ізолятор ІТГ-10-750-78 У3
Кількість
20 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Ізолятор ІО-6-3,75 ІІ У3
Кількість
50 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ізолятор Е-70 PPZ-146 (U70BLP) (Ізолятор ПСД- 70Е)
Кількість
100 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОМИСЛОВО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35831524
-
Контактна особа:
Директор - Олександр МІМА 380504779757 skhid2008@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Донецька область, Слов'янськ
Ціна пропозиції
131 173.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
92f070334e904d0b8c527dffc88d2875
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008563-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ПРОМИСЛОВО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35831524
-
Адреса:
Україна, Донецька область, Слов'янськ
Номер договору:
375
Сума договору:
131 173.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
109 311.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ізолятор ІТГ-10-750-78 У3: 331.80000 UAH без ПДВ
Ізолятор ІО-6-3,75 ІІ У3: 171.00000 UAH без ПДВ
Ізолятор Е-70 PPZ-146 (U70BLP) (Ізолятор ПСД- 70Е): 941.25000 UAH без ПДВ
Ізолятор ІО-6-3,75 ІІ У3: 171.00000 UAH без ПДВ
Ізолятор Е-70 PPZ-146 (U70BLP) (Ізолятор ПСД- 70Е): 941.25000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний