-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ІЗОЛЯТОРИ
Оголошено тендер
131 173.20
UAH
Номер:
09bc6efc26b344a894a271897a4b78b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009917-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
131 173.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ІЗОЛЯТОРИ
Примітки:
категорія замовника відповідно : п.4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Дата опублікування:
31.08.2026 15:09
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Ремонтні роботи - забезпечення надійної, безпечної та безпереривної роботи електротехнічного обладнання. Закупівля здійснюється відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
-
Дата публікації:
31.08.2026 15:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ізолятор ІТГ-10-750-78 У3
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Ізолятор ІО-6-3,75 ІІ У3
Кількість
50 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Ізолятор Е-70 PPZ-146 (U70BLP) (Ізолятор ПСД- 70Е)
Кількість
100 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума131 173.20 UAH