• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

М’ясопродукти

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)

2 286 700.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
06
год
37
хв
56
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ef60e5b35bfb427ab11315e9b8b132fb
Внутрішній номер закупівлі: 30241764
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008484-a   
Замовник: Військова частина 9953
Контактна особа: Вадим Дахно +380663129468 vdakhno@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 286 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:26 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:26 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:26 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 286 700.00 М’ясопродукти