-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Консерви із птиці м’ясні шинкові стерилізовані, консерви м’ясні (паштети печінкові)
Оголошено тендер
2 744 000.00
UAH
Номер:
f03a0036ffff4dd0b5756d0397913e85
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010183-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 9953
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321759
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 9953
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321759
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
2 744 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Консерви із птиці м’ясні шинкові стерилізовані, консерви м’ясні (паштети печінкові)
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до пункту 10 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 15:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума2 744 000.00 UAH