-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу до хмарних платформ розробки веб- додатків (SaaS-підписки) із використанням штучного інтелекту в рамках реалізації грантового проєкту "Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту попереднього інформування"
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008419-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:00)
381 332.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
49
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
32ed6d69cebc4bda86c82385033719fd
Внутрішній номер закупівлі:
30241695
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008419-a
Замовник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Капуста +380442949720 t.kapusta@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
381 332.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:40 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:40 - 08.09.2026 15:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:40 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴381 332.50 Послуги з надання доступу до хмарних платформ розробки веб- додатків (SaaS-підписки) із використанням штучного інтелекту в рамках реалізації грантового проєкту "Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту попереднього інформування"