-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з надання доступу до хмарних платформ розробки веб- додатків (SaaS-підписки) із використанням штучного інтелекту в рамках реалізації грантового проєкту "Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту попереднього інформування"
Оголошено тендер
457 599.00
UAH
Номер:
07f23eb3e5854897a3fd1e28dae46ce3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-006846-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
457 599.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з надання доступу до хмарних платформ розробки веб- додатків (SaaS-підписки) із використанням штучного інтелекту в
рамках реалізації грантового проєкту "Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту попереднього інформування"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
14.08.2026 12:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантовий проєкт "Посилення стійкості
до дезінформації шляхом виробництва
контенту попереднього інформування"
Сума457 599.00 UAH