-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт коридорів 2-го поверху будівлі центру первинної медицини, розташованої за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 16-Е м. Жовті Води, Кам’янський район, Дніпропетровська область
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008322-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
826 475.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
21
год
18
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b7c895634238480c88317114d48f01b7
Внутрішній номер закупівлі:
30241612
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008322-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41906974
-
Адреса:
52204, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Героїв Чорнобиля , 16 - Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Миронова +380687425017 larisaberdnik@ukr.net http://zv.pmsd.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
826 475.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:21 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:21 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:21 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴826 475.00 Поточний ремонт коридорів 2-го поверху будівлі центру первинної медицини, розташованої за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 16-Е м. Жовті Води, Кам’янський район, Дніпропетровська область