-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт коридорів 2-го поверху будівлі центру первинної медицини, розташованої за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 16-Е м. Жовті Води, Кам’янський район, Дніпропетровська область
Оголошено тендер
991 770.00
UAH
Номер:
f883ec65fbe84eb0a16a831a8fea4ebb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009395-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41906974
-
Адреса:
52204, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Героїв Чорнобиля , 16 - Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41906974
-
Адреса:
52204, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Героїв Чорнобиля , 16 - Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
991 770.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт коридорів 2-го поверху будівлі центру первинної медицини, розташованої за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 16-Е м. Жовті Води, Кам’янський район, Дніпропетровська область
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти міського бюджету
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖовті Води
Сума991 770.00 UAH