-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом ДК 021:2015 - 71240000-2 (послуги з розробки проектно – кошторисної документації по об’єкту: «Ремонт несних конструкцій шляхопроводу на перетині проспекту Науки та магістралі безперервного руху в Голосіївському районі м. Київ. КОРИГУВАННЯ»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008327-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
2 649 940.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
59
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b36493e41aa14e91961b19875f2af404
Внутрішній номер закупівлі:
30241594
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008327-a
Замовник:
Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359018
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м. Київ, Набережно-Печерська дорога, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Титаренко +380442862547 tender@kasm.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 649 940.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:21 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:21 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:21 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 649 940.00 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом ДК 021:2015 - 71240000-2 (послуги з розробки проектно – кошторисної документації по об’єкту: «Ремонт несних конструкцій шляхопроводу на перетині проспекту Науки та магістралі безперервного руху в Голосіївському районі м. Київ. КОРИГУВАННЯ»)