-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом ДК 021:2015 - 71240000-2 (послуги з розробки проектно – кошторисної документації по об’єкту: «Ремонт несних конструкцій шляхопроводу на перетині проспекту Науки та магістралі безперервного руху в Голосіївському районі м. Київ. КОРИГУВАННЯ»)
Оголошено тендер
3 179 928.00
UAH
Номер:
bcb51780a90a45478239f770fbe1c383
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010311-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359018
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м. Київ, Набережно-Печерська дорога, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359018
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м. Київ, Набережно-Печерська дорога, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 179 928.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом ДК 021:2015 - 71240000-2 (послуги з розробки проектно – кошторисної документації по об’єкту: «Ремонт несних конструкцій шляхопроводу на перетині проспекту Науки та магістралі безперервного руху в Голосіївському районі м. Київ. КОРИГУВАННЯ»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7441 - Утримання та розвиток мостів/шляхопроводів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума3 179 928.00 UAH