-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
«код ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги» (ЛОТ 1 –Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, ЛОТ 2- Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 )
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008310-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
1 748 400.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
02
год
15
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d049d9312adf42a1a0d35b1900b6d1ae
Внутрішній номер закупівлі:
30241586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008310-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2 блок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380678994066 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 748 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:24 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:06
Тендерна документація
- Лот №1 ₴1 322 400.00 Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №8
- Лот №2 ₴426 000.00 Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №4