-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«код ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги» (ЛОТ 1 –Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, ЛОТ 2- Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 )
Оголошено тендер
1 748 400.00
UAH
Номер:
0c3224579e254f9ca3115d4135514d10
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009357-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2 блок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2 блок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 748 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«код ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги» (ЛОТ 1 –Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, ЛОТ 2- Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 )
Примітки:
Річний план закупівель зетверджений рішенням уповноваженої особи від 31.08.2026 року
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
Дата опублікування:
31.08.2026 14:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтарокостянтинів
Сума458 400.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтарокостянтинів
Сума1 290 000.00 UAH