• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування тракторів та екскаватора

Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

102 310.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
07
год
12
хв
39
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 90a7bc01458d4b9fbe44eb35173cc546
Внутрішній номер закупівлі: 30241573
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008296-a   
Замовник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 102 310.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:21 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:21 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:21 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴102 310.00 Послуги з технічного обслуговування тракторів та екскаватора