• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування тракторів та екскаватора

Оголошено тендер

122 772.00 UAH
Номер: 040119941d81426db81ae043106a2df6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010235-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Замовник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 122 772.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування тракторів та екскаватора
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 31.08.2026 15:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума122 772.00 UAH