• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту та технічного обслуговування радіоелектронних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

99 761.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
02
год
38
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 377d051c57c14350a6d6b8827e61be5b
Внутрішній номер закупівлі: 30241507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008221-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Валентин Юхименко +380731153846 v.uhimenko@dsns.gov.ua http://ck.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 99 761.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:18 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:18 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:18 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴99 761.67 Послуги з ремонту та технічного обслуговування радіоелектронних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання