-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування радіоелектронних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
Оголошено тендер
119 714.00
UAH
Номер:
ed646be1861546408e3ddb58289c9473
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009593-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38646021
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, ВУЛИЦЯ ПРИКОРДОННИКА ЛАЗАРЕНКА, БУДИНОК 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38646021
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, ВУЛИЦЯ ПРИКОРДОННИКА ЛАЗАРЕНКА, БУДИНОК 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
119 714.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту та технічного обслуговування радіоелектронних засобів, згідно коду CPV за ДК 021:2015 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума119 714.00 UAH