-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект звукового обладнання (акустичний комплект) код ДК— 021:2015: 32331300-5 Звуковідтворювальна апаратура
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008217-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
54 417.92
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
37
хв
30
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f28407e116d644d9a9aa187f959d7bb9
Внутрішній номер закупівлі:
30241494
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008217-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362729
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зернова будинок 4 а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Савицький +380631448977 o.savytskyi@dsns.gov.ua https://kh.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
54 417.92 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:18 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:18 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:18 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴54 417.92 Комплект звукового обладнання (акустичний комплект) код ДК— 021:2015: 32331300-5 Звуковідтворювальна апаратура