-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект звукового обладнання (акустичний комплект) код ДК— 021:2015: 32331300-5 Звуковідтворювальна апаратура
Оголошено тендер
65 301.50
UAH
Номер:
b10f8f6eb58946e799a6ab437a105361
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007649-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362729
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зернова будинок 4 а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362729
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зернова будинок 4 а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
65 301.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект звукового обладнання (акустичний комплект) код ДК— 021:2015: 32331300-5 Звуковідтворювальна апаратура
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 14:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума65 301.50 UAH