-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичні промислові ворота
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007933-a
Країною походження Товару, який буде поставлятися Замовнику, як на дату поставки, так і на дату укладення цього Договору не є Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
989 854.92
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
58
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
350e4f9e7e754023b055ba806dcef893
Внутрішній номер закупівлі:
30241211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007933-a
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Король Лілія Вікторівна 380667342450 vrnsmtz3dprz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
989 854.92 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:11 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:11 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:11 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴989 854.92 Автоматичні промислові ворота