-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматичні промислові ворота
Оголошено тендер
1 187 825.90
UAH
Номер:
028ebf402bbc406bad748abc0fdabe65
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007078-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 187 825.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автоматичні промислові ворота
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 13:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 187 825.90 UAH