• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобільного транспорту

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 489 826.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
35
хв
49
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f2efd604d18f402c982717be6f6795bb
Внутрішній номер закупівлі: 30241174
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007887-a   
Замовник: Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
Контактна особа: Надія Анатоліївна Скляр +380734897472 zakupkarsmc@ukr.net https://emddnipro.itmed.org
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 489 826.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:08 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:08 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:08 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 489 826.83 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобільного транспорту