• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобільного транспорту

Оголошено тендер

1 787 792.19 UAH
Номер: 3fc6f74089b1477ab2385c68b25cafe6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-008839-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
Замовник: Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
Очікувана вартість: 1 787 792.19 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобільного транспорту
Примітки: закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 14:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Заміна комплекта зчеплення з одномасовим маховиком
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 25 послуга
Період постачання (не задано)
Заміна комплекта зчеплення з подвійним маховиком
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 7 послуга
Період постачання (не задано)
Заміна комплекта зчеплення з одномасовим маховиком
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 4 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума1 787 792.19 UAH