-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Медичний виріб для діагностичної церебральної ангіографії, який включає пункційну голку, - 1 штука)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007894-a
НК 031:2024: C0104020180 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ДІАГНОСТИЧНОЇ ПЕРИФЕРИЧНОЇ АНГІОГРАФІЇ – АКСЕСУАРИ
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 10:00)
106 680.42
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
16
год
37
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e901e847946346bb9a4bec79f52da419
Внутрішній номер закупівлі:
30241171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007894-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Компанець +380671344281 k.kompanets@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
106 680.42 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:08 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:08 - 11.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:08 - 08.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 15:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴106 680.42 ДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Медичний виріб для діагностичної церебральної ангіографії, який включає пункційну голку, - 1 штука)