-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичний виріб для діагностичної церебральної ангіографії, який включає пункційну голку, - 1 штука
Оголошено тендер
114 148.05
UAH
Номер:
6b644eaa226a462daab10ac3d0141ee3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009197-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
114 148.05 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичний виріб для діагностичної церебральної ангіографії, який включає пункційну голку, - 1 штука
Примітки:
НК 031:2024: C0104020180 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ДІАГНОСТИЧНОЇ ПЕРИФЕРИЧНОЇ АНГІОГРАФІЇ – АКСЕСУАРИ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023:
12747 Внутрішньоартерійна голка
Дата опублікування:
31.08.2026 14:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Медичний виріб для діагностичної церебральної ангіографії, який включає пункційну голку, - 1 штука
×
-
НК 024:2023:
12747 Внутрішньоартерійна голка
Кількість
1419 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума114 148.05 UAH