-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Розробка проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт системи електромереж 0,4 кВ житлового будинку з нежитловими (вбудованими приміщеннями) – навчальний корпус (літера «А») Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: м. Київ, вул. Михайла Брайчевського, 17, шляхом встановлення сонячної електростанції, розміщеної на покрівлі будинку, із системою накопичення електричної енергії (акумуляторними батареями)» згідно Завдання на проектування.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007861-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 16:00)
208 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
08
год
36
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
eac7de584eff4a2aabc53c18a95a7d36
Внутрішній номер закупівлі:
30241128
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007861-a
Замовник:
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул.Іоанна Павла ІІ, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина ПЕРСІЙ 380508093848 persii@snu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
208 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:13 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:13 - 08.09.2026 16:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:13 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 333.33 Послуги з інженерного проєктування. Розробка проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт системи електромереж 0,4 кВ житлового будинку з нежитловими (вбудованими приміщеннями) – навчальний корпус (літера «А») Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: м. Київ, вул. Михайла Брайчевського, 17, шляхом встановлення сонячної електростанції, розміщеної на покрівлі будинку, із системою накопичення електричної енергії (акумуляторними батареями)» згідно Завдання на проектування.