-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розробка проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт системи електромереж 0,4 кВ житлового будинку з нежитловими (вбудованими приміщеннями) – навчальний корпус (літера «А») Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: м. Київ, вул. Михайла Брайчевського, 17, шляхом встановлення сонячної електростанції, розміщеної на покрівлі будинку, із системою накопичення електричної енергії (акумуляторними батареями)» згідно Завдання на проектування.
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
9132b442598542cdab3f295b74a09f8b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009266-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул.Іоанна Павла ІІ, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул.Іоанна Павла ІІ, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розробка проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт системи електромереж 0,4 кВ житлового будинку з нежитловими (вбудованими приміщеннями) – навчальний корпус (літера «А») Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: м. Київ, вул. Михайла Брайчевського, 17, шляхом встановлення сонячної електростанції, розміщеної на покрівлі будинку, із системою накопичення електричної енергії (акумуляторними батареями)» згідно Завдання на проектування.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з інженерного проєктування. Розробка проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт системи електромереж 0,4 кВ житлового будинку з нежитловими (вбудованими приміщеннями) – навчальний корпус (літера «А») Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: м. Київ, вул. Михайла Брайчевського, 17, шляхом встановлення сонячної електростанції, розміщеної на покрівлі будинку, із системою накопичення електричної енергії (акумуляторними батареями)» згідно Завдання на проектування.
Кількість
1 робота
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описза рах.спецфонду "інші кошти спеціального фонду" кпквк 2201160
Сума250 000.00 UAH