-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007789-a
Завершена
250 474.40
UAH без ПДВ
Номер:
216e80beaa79481896de763c7012303d
Внутрішній номер закупівлі:
30241062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007789-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Печерського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26188550
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вулиця Івана Мазепи, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кришталь Ірина Миколаївна 380673917429 econompol1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Печерського району м. Києва була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги з особливостями в електронній системі закупівель код ДК 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом за ідентифікатором:UA-2026-08-20-008248-a, очікувана вартість предмета закупівлі – 250 474,40 грн. (Двісті п'ятдесят тисяч чотириста сімдесят чотири гривнi 40 копійок) без ПДВ.
Через неподання жодної тендерной пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель,
Очікувана вартість:
250 474.40 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальна організація "Київмедспецтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993807
-
Контактна особа:
В.Д. Безносюк 380442070403 vheichuk@gmail.com
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, вул.Куренівська,16в
Ціна пропозиції
250 474.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
124fb8d195014035972412eac87d692e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007789-a-a1
Постачальник:
Комунальна організація "Київмедспецтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993807
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, вул.Куренівська,16в
Номер договору:
771/1
Сума договору:
250 474.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний