-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015 – 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Оголошено тендер
250 474.40
UAH
Номер:
ac70e06b0eb04d8a8f09484739a74467
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-006996-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Печерського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26188550
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вулиця Івана Мазепи, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Печерського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26188550
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вулиця Івана Мазепи, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 474.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Примітки:
Закупівля відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету. Закупівля здійснюються під очікуване фінансування.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.08.2026 13:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума250 474.40 UAH