• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри для транспортної техніки)

Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри для транспортної техніки) 32 найменування

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 09:00)

57 849.16 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
36
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4acf8b92fd3d42829d0d88abd539f34a
Внутрішній номер закупівлі: 30241037
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007765-a   
Замовник: ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
Контактна особа: Філоненко Аліна Леонідівна 380457255412 filonenkoalina0209@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 57 849.16 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:04 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:04 - 16.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:04 - 13.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 11:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴57 849.16 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри для транспортної техніки)