-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтри для транспортної техніки
Оголошено тендер
69 419.00
UAH
Номер:
cfeeb9ae2f4d4c3f85b90970c4122e33
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-009511-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
69 419.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фільтри для транспортної техніки
Примітки:
ТпТЕС
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Дата опублікування:
21.08.2026 14:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума69 419.00 UAH