-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для учнів 1-11 класів Сілецького ліцею та Сілецької гімназії (Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007760-a
Завершена
291 060.00
UAH без ПДВ
Номер:
9335ca6c43be41049f39411a852a1448
Внутрішній номер закупівлі:
30241024
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007760-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КАМ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45397095
-
Адреса:
90125, Україна, Закарпатська область, село Кам'янське, вул.Українська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боднар Олеся Михайлівна +380675908008 kam.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
291 060.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги для учнів 1-11 класів Сілецького ліцею та Сілецької гімназії (Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
Кількість
594 послуга
Період постачання
до 09.09.2026
Місце постачання
90124, Україна, Закарпатська область, с.Сільце,вул. Шкільна, 27, с.Сільце, вул.Виноградна, 17 а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Терента Іванна Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3314203 309
-
Контактна особа:
Терента Іванна Іванівна 0689272925
-
Адреса:
90140, Україна, Закарпатська область, с. Нижнє Болотне, вул. Шевченка. 2
Ціна пропозиції
291 060.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
889f5a62e0b6414e961d341807616853
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007760-a-a1
Постачальник:
ФОП Терента Іванна Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3314203 309
-
Адреса:
90140, Україна, Закарпатська область, с. Нижнє Болотне, вул. Шевченка. 2
Номер договору:
31
Сума договору:
291 060.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний