-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Кейтерингові послуги для учнів 1-11 класів Сілецького ліцею та Сілецької гімназії (Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
Оголошено тендер
291 060.00
UAH
Номер:
a6268d0d4281429b9896e52a120658ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009609-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КАМ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45397095
-
Адреса:
90125, Україна, Закарпатська область, село Кам'янське, вул.Українська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КАМ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45397095
-
Адреса:
90125, Україна, Закарпатська область, село Кам'янське, вул.Українська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
291 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги для учнів 1-11 класів Сілецького ліцею та Сілецької гімназії (Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 15:00
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підстави для здійснення закупівлі: підпункт 4 пункту 13 Особливостей: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
-
Дата публікації:
31.08.2026 15:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кейтерингові послуги для учнів 1-11 класів Сілецького ліцею та Сілецької гімназії (Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
Кількість
594 послуга
Період постачання
до 09.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКам’янська
Сума203 742.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКам’янська
Сума87 318.00 UAH