-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13–100) за кодом ДК 021:2015 — 09110000-3 «Тверде паливо»(ДК 021:2015 – 09111100-1 - Вугілля)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007753-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
114 791.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b405553f2814454d86824a49555cd3c9
Внутрішній номер закупівлі:
30241018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007753-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ № 4" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45750976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Сковороди Григорія будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгеній Бережний 380509706707 tender_csm4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
114 791.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:05 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:05 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:05 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 791.67 Вугілля кам’яне марки ДГ (13–100) за кодом ДК 021:2015 — 09110000-3 «Тверде паливо»(ДК 021:2015 – 09111100-1 - Вугілля)