• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ДГ (13–100) за кодом ДК 021:2015 — 09110000-3 «Тверде паливо»(ДК 021:2015 – 09111100-1 - Вугілля)

Оголошено тендер

137 750.00 UAH
Номер: 10d955ddf7ed4cefa6dd9a818e270797
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-006368-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ № 4" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ № 4" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 137 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам’яне марки ДГ (13–100) за кодом ДК 021:2015 — 09110000-3 «Тверде паливо»(ДК 021:2015 – 09111100-1 - Вугілля)
Примітки: згідно специфікації
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування: 31.08.2026 13:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума137 750.00 UAH