• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Високопродуктивна робоча станція.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)

1 655 456.20 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
14
хв
41
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 107a444a456843cd86da881d0b197258
Внутрішній номер закупівлі: 30241017
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007741-a   
Замовник: Військова частина Р9025
Контактна особа: Афанасьєв Дмитро 380639595112 afanasyev-dv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 655 456.20 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:03 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:03 - 08.09.2026 16:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:03 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 655 456.20 Високопродуктивна робоча станція.