-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Високопродуктивна робоча станція.
Оголошено тендер
1 986 547.44
UAH
Номер:
5411ffb8669449a6b13a2076b9816077
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009139-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина Р9025
×
-
Код ЄДРПОУ:
07902616
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина Р9025
×
-
Код ЄДРПОУ:
07902616
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 986 547.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Високопродуктивна робоча станція.
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 14:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума1 986 547.44 UAH