-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект безперебійного живлення (гібридний інвертор та акумулятор) з монтажем
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007733-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
505 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
38
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
af5ddeb3d4344caab4b2b87ad0fd319b
Внутрішній номер закупівлі:
30241014
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007733-a
Замовник:
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14312223
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яковлєв Георгій Анатолійович 0503015657 egor_yakovlev@kipt.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
505 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:03 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:03 - 08.09.2026 16:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:03 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴505 000.00 Комплект безперебійного живлення (гібридний інвертор та акумулятор) з монтажем