-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект безперебійного живлення (гібридний інвертор та акумулятор) з монтажем
Оголошено тендер
606 000.00
UAH
Номер:
e68e6b04071c4dd2a233a56033a18a3c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009479-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14312223
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14312223
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
606 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект безперебійного живлення (гібридний інвертор та акумулятор) з монтажем
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 14:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума606 000.00 UAH