-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі (компоти фруктові асорті (тара-скляна банка 3л), морква консервована (тара-скляна банка 3л), буряк консервований (тара-скляна банка 3л), щавель консервований (тара-скляна банка 1л)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007683-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:53)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:53)
186 916.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
20
год
33
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b52a10c67f754ca4b8448327c1310700
Внутрішній номер закупівлі:
30240965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007683-a
Замовник:
ЛУЦЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03562520
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Теремнівська, буд. 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ія Сорокопуд +380332780050 lutsk_pansionat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
186 916.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:01 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:01 - 08.09.2026 14:53
Період оскарження:
31.08.2026 15:01 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴186 916.67 компоти фруктові асорті (тара-скляна банка 3л), морква консервована (тара-скляна банка 3л), буряк консервований (тара-скляна банка 3л), щавель консервований (тара-скляна банка 1л)