-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі (компоти фруктові асорті (тара-скляна банка 3л), морква консервована (тара-скляна банка 3л), буряк консервований (тара-скляна банка 3л), щавель консервований (тара-скляна банка 1л)
Оголошено тендер
224 300.00
UAH
Номер:
66bf15f52b2048bca72b03c8c421f0d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009240-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛУЦЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03562520
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Теремнівська, буд. 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛУЦЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03562520
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Теремнівська, буд. 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
224 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оброблені фрукти та овочі (компоти фруктові асорті (тара-скляна банка 3л), морква консервована (тара-скляна банка 3л), буряк консервований (тара-скляна банка 3л), щавель консервований (тара-скляна банка 1л)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 14:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцький
Сума224 300.00 UAH