• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт покрівлі адміністративного корпусу на об’єкті Львівського РЦОМ 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 12:00)

2 719 160.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
36
хв
52
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7a7aee374d1d4ab99db19939dd9ccf00
Внутрішній номер закупівлі: 30240961
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007662-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Максимів Ольга Іванівна 032 2563159 MAKSYMIV.OI@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 719 160.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:01 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:01 - 16.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:01 - 13.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 14:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 719 160.00 Капітальний ремонт покрівлі адміністративного корпусу на об’єкті Львівського РЦОМ 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація