• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт покрівлі адміністративного корпусу на об’єкті Львівського РЦОМ

Оголошено тендер

3 262 992.00 UAH
Номер: 6ba236a3562347648804d600f58fd9e0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-006098-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 3 262 992.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт покрівлі адміністративного корпусу на об’єкті Львівського РЦОМ
Примітки: 22-297244-26 Уповноважена особа - Мацюра Н.П.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Дата опублікування: 31.08.2026 12:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 262 992.00 UAH