• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Легковий автомобіль спеціалізований

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

957 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
40
хв
17
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0a1445b6cc7745b0ae733c1cbeb260f2
Внутрішній номер закупівлі: 30240872
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007577-a   
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
Контактна особа: Ольга Косяк +380567450307 o.kosiak@dsns.gov.ua https://dp.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 957 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:58 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:58 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:58 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴957 000.00 Легковий автомобіль спеціалізований