-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль спеціалізований
Оголошено тендер
1 148 400.00
UAH
Номер:
63e0d49df394456bb7987b68a7c83f38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009213-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38598371
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38598371
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 148 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Легковий автомобіль спеціалізований
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 14:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 148 400.00 UAH