• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з поточного ремонту приміщення (найпростішого укриття) закладу дошкільної освіти №10 "Ялинка" Черкаської міської територіальної громади за адресою:вул. Пастерівська, 57 м.Черкаси» (ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 00:00)

344 356.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
20
год
33
хв
15
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: abc1c8c0c3584e3185d3fb76aac5aeac
Внутрішній номер закупівлі: 30240843
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007535-a   
Замовник: Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Контактна особа: Меркулова Альона Миколаївна +380472373386 voloshyn2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 344 356.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:15 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:15 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:15 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴344 356.00 «Послуги з поточного ремонту приміщення (найпростішого укриття) закладу дошкільної освіти №10 "Ялинка" Черкаської міської територіальної громади за адресою:вул. Пастерівська, 57 м.Черкаси» (ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)