-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з поточного ремонту приміщення (найпростішого укриття) закладу дошкільної освіти №10 "Ялинка" Черкаської міської територіальної громади за адресою:вул. Пастерівська, 57 м.Черкаси» (ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
413 227.20
UAH
Номер:
6cc292c2aa4a40b9affe334d907468e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009174-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
413 227.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з поточного ремонту приміщення (найпростішого укриття) закладу дошкільної освіти №10 "Ялинка" Черкаської міської територіальної громади за адресою:вул. Пастерівська, 57 м.Черкаси» (ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаси
Сума413 227.20 UAH