-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (чорнила)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007488-a
* будь-яке посилання на торгову марку або виробника слід читати зі словами "або еквівалент"
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 08:00)
572 624.20
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
16
год
06
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b177105ec2c24f32aea67fffa509468e
Внутрішній номер закупівлі:
30240779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007488-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321469
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ромаскевич Вікторія Миколаївна 380445276511 VRomaskevych@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22610000-9 Друкарська фарбаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
572 624.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:55 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:55 - 09.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:55 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 14:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴572 624.20 Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (чорнила)