-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (чорнила)
Оголошено тендер
687 149.04
UAH
Номер:
4fbe426490aa4a2ea5600c7f0c9541df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-012690-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321469
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321469
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
687 149.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (чорнила)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
22610000-9 Друкарська фарба
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.08.2026 16:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума687 149.04 UAH